İletişim Bilgileri

Görgülü İnşaat İth.İhr.San ve Tic.Ltd.Şti.

  • Yetkili Kişi: ömer Görgülü
  • Telefon numarası: +90 (312) 354-62-26
  • +90 (312) 354-78-48
  • +90 (312) 354-09-93
  • Adres: ostim sanayi sitesi 1180.sokak no:25, Yenimahhalle, Ankara, 06370, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler

T1 nanotech

T1 nanotech
nano yağ ve yakıt katkısı

26.05.2014 22:48

T1 NANOTECH marka yağ ve yakıt katkıları güncel fiyatları, resimleri ve detaylı açıklamaları ile sisteme yüklenmiştir.
Aklınıza takılan her türlü soru için, anında fiyat ya da teklif almak için, herhangi bir ürün hakkında görüşünüzü ya da şikayetinizi dile getirmek için; 0 312 354 78 48 nolu sabit hattan bilgi alabilirsiniz.

T1NANOTECH YAĞ KATKISI NEDİR?

T1 NANOTECH firması Nano Teknolojiyi kullanarak Benzin ve Dizel akaryakıtlardadevrim niteliğinde çözümler ortaya koyan Dünyadaki ilk ve tek markadır.

T1 NANO-TECH® nano teknoloji yakıt katkısı , Günümüzün kalitesi Benzin,dizel,bio-dizel yakıtlarına katıldığında çok kısa sürede etkisini göstermekte veinanılmaz sonuçlar vermektedir.

T1 NANO-TECH® çok daha Temiz bir gelecek için Enerji ve Global Kaynaklarının dahaiyi kullanımını sağlayan, sera etkisi oluşturan gaz emisyonlarına ve de küreselısınmaya karşı, çok çabuk etkili olan, son derece önemli bir ilerlemedir.

T1 NANO-TECH® Benzin ve Dizel Yakıt katkısında, Aşağıda açıklaması yapıldığı gibi Dinamik Sıvı Teknolojisini kullanır.

T1 NANO-TECH® aracın yakıt tankının içinde tamamen dağılan, çok küçük su bazlı,nano-parçacıklar temeline dayanan(3-9 nanometre boyutlarında), üç boyutlu bir yapıoluşturur. Bu Nano-Parçacıklar, fiziksel, kimyasal veya katalitiksel olarakaktifleşir.(Motordaki Yanma çevrimine bağlı olarak). Nano Parçacıklar, Yanmabölümüne ulaşıp ve burada yanmaya başladığında, ısıyı düzenli olarak toplayıp,patlamaya başlar. Bu patlamalarla Mikro-Patlamalar teoremine dayanarakhissedilecek derecede bir çok ekstra fayda ortaya çıkarır.

Yakıtın yanma bölümüne enjektesi esnasında oluşan, büyük ölçekli (ve hala sıvıhalde) yakıt damlacıkları çok daha ufak parçalara bölünerek en ideal ölçülere (nanoboyuta) ulaşır.= Yanma bölümünde artan Türbülans, hava / yakıt karışımını çok daha iyi sağlar.

Yanma esnasında, T1 NANO-TECH®' in nano parçacıkları yanma bölümününyüzeyine ulaşıp, son derece hassas ve sürekli bir temizlik oluşturur. Bu temizlemeişlemi zararlı atıkların sistemden atılmasını sağlar.

Temiz yanma bölmeleri, çok daha iyi ısı transfer özelliğine sahiptir, bu da sisteminçok daha düşük sıcaklıkta çalışmasını (soğuk yanmayı), azalan egzoz emisyon(Özellikle NOx) miktarını ve daha düşük oktanlı benzin kullanımını sağlar.

Araç (Motor) üreticileri, hava / yakıt karışımını çok iyi derecelerdegerçekleştirebilmek için yanma ve enjeksiyon sistemlerinde, büyük yatırımlaryapmaktalar. T1 NANO-TECH® yanma esnasında bu karışımı daha iyi hale getirmekiçin gerekli türbülansı oluşturur.

Önceki Haberler
Turtle Wax
Turtle Wax

26.05.2014 00:00